Moja Boho-chic 33 Birthday party :)

Romantická a prírodná, s nádychom individuality a nespútanosti. Tak sa niesla oslava mojich 33 narodenín v Bohémskom štýle s prírodnými prvkami. Čo je vlastne Boho-chic style? Farebný mix etno vplyvov, umenia a hudby. Ležérny štýl s osviežujúcimi farbami zeme, slnečné lúče, letný vánok, rozpustené vlasy a uvoľnená atmosféra. 

Nádhernú kyticu a tortu, ktorú som dostala od manžela, vytvorila naša skvelá kamarátka @lamoniflor, ktorá svojou šikovnosťou a zručnosťou premení každý svoj výtvor na dokonalý. Krásna, veľkolepá a voňavá kytica z desiatok ruží viazaná s láskou, ktorá potešila nie len oči, ale aj dušu. Nechala vyniknúť jemnosť, rozmanitosť a krásu kvetov, ktoré povýšila na umelecké dielo. Tortička doladená ku kytici bola nesmierne chutná, lahodná a osviežujúca. Kto by mal záujem o takéto nádherné kytice, či torty kontaktujte @LaMoni flor.

Dekoratívne predmety, ktoré dotvárali bohémsku atmosféru stola, tvorili vázy a sviečky od exkluzívnej značky ASA Selection. V sérií Carve sa navzájom prelína príroda s mestským jednoduchým štýlom v interiéri. Dizajn tejto série zvýrazňuje jednoduché a nedokonalé organické tvary a štruktúry, s ktorými sa môžeme stretnúť v prírode. Týmto unikátnym výrobkom vdychujú dušu remeselníci, ktorým prešli cez ruky kúsok po kúsku. Túto originálnu sériu si môžete objednať priamo u mňa, na našom e-shope:

https://www.moderne-doplnky.sk/katalog/search/?q=carve

Dekoratívne vankúše, bohémske pierka a šípku s nápisom Never stop dreaming, ktoré dotvárali moju výzdobu na strome,  som kúpila v Kike a ručne vyrobený lapač snov je od šikovnej baby zo stránky na Sashe.

Viac už na fotkách z oslavy :)

12345678910111314171819

Publikované v rubrike Tipy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *